Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ semi automatic carton packaging machine ] mecz 56 produkty.
Automatyczna maszyna do pakowania blistrów z miodem pszczelim Napełnianie i zamykanie kubków
| Nazwa: | Zgrzewarka do kubków szybka automatyczna zgrzewarka do puszek aluminiowych |
|---|---|
| typ napędzany: | całkowicie automatycznie |
| Rodzaj opakowania: | Kartony, butelki, beczki, torebki stojące, torby, folia, folia |
Maszyna do pakowania przezroczystych folii 3D Maszyna do pakowania kosmetyków
| Pojemność produkcyjna: | 30-100 worków / min |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy: | BOPP, folia PVC |
| wielkość paczki: | L:60-130 mm W:40-100 mm H: 10-40 mm |
Półautomatyczna maszyna do napełniania papieru 1,5 litra Wielofunkcyjny szczyt szczytowy
| Rodzaj: | Półautomatyczna maszyna do napełniania kartonów aseptycznych o pojemności 1 litra z cegły i papieru |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | kartony Opakowanie brick type |
| Typ napędzany: | Pneumatyczny |
4000mm Maszyna do pakowania kartonów z sokami Maszyna do napełniania kartonów Gable Top 2000 BPH
| Nazwa: | UV Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów Sok mleczny Opakowanie kartonowe do wina 2000 BPH Masz |
|---|---|
| stosowanie: | Opakowania do napełniania soków do napojów mlecznych |
| Rodzaj opakowania: | kartony kartony brick type, |
W pełni automatyczna maszyna do formowania, rozpakowywania i zamykania kartonów pionowych KXJ-01 automatyczna maszyna do rozpakowywania i zamykania, maszyna do rozpakowywania kartonów falistych
| Woltaż: | AC220V / 50HZ, 60HZ Dostosowane |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
HCZ-80 Wieloautomatyczna Maszyna Do Rysunku Pęcherzyki Butelki I Kosmetyki
| Rodzaj: | HCZ-80 |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 50-90 kartonów/min |
| Jakość pudełka: | 250-350g/m2 ((W zależności od wielkości kartonu i zdecydować) |
Wielofunkcyjna automatyczna maszyna do pakowania świateł AC220V 50Hz HCZ-80
| Pojemność produkcyjna: | 50-70 kreskówek/min |
|---|---|
| Jakość pudełka: | 250-350g/m2 ((W zależności od wielkości kartonu i zdecydować) |
| Maksymalny rozmiar pudełka: | 200 × 90 × 80 mm (dł. × szer. × wys.) |
Wieloautomatyczna maszyna do rysowania kartonów HCZ-130H Do kosmetyków maszyna do pakowania boksów
| Rodzaj: | HCZ-130H |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 50-100kartonów/min |
| Jakość pudełka: | 250-350g/m2 ((W zależności od wielkości kartonu i zdecydować) |
Paleta z folii stretch Robot Paletyzator Automatyczna owijka 1650 mm
| Imię: | Automatyczna maszyna do folii stretch do owijania palet Robot do paletyzacji |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Kartony, PUSZKI, Butelki, Beczki, Torby, Skrzynki, Palety |
| wymiar: | L2650 * W1650 * H2400mm |
MP-5kw Multi Packing Machine PP / PVC Bags Semi Automatic Hot Melt Sealing Machine
| Nazwa: | MP-5kw Multi Packing Machine Maszyna do zgrzewania worków PP/PVC na gorąco |
|---|---|
| napięcie: | 380 V 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |

