Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ bag multi packaging machine ] mecz 188 produkty.
DXDC15G Maszyna do pakowania torebek do herbaty ze stali nierdzewnej 105±5 torebek/min AC 380V/220V 304 ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Maszyna do pakowania torebek herbaty |
|---|---|
| Pojemność: | 105±5 worków/min |
| Szerokość papieru filtracyjnego: | 125 mm (opcja 140 mm) |
KL 100ZS Maszyna do pakowania torebek herbaty 20g Automatyczna kawa w proszku
| Imię: | Wielofunkcyjna automatyczna maszyna do pakowania herbaty w proszku do kawy kroplowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, woreczek, papier filtracyjny |
Wielofunkcyjna Maszyna do pakowania granul z pionowego typu do czekolady, orzechów i przekąsek
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (L): 30-180 mm (szer.): 30-140 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Śruby sprzętowe Maszyna pakująca VFFS z jednym podajnikiem wibracyjnym
| Nazwa: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
W pełni automatyczna maszyna do pakowania w kartony w saszetkę do pakowania w blistry
| Rodzaj: | Automatyczna maszyna do pakowania w karton |
|---|---|
| Odpowiedni dla: | Pudełka kartonowe |
| Typ napędzany: | Mechaniczny |
Całkowicie automatyczna torba do kawy do kropli maszyna do pakowania wewnętrznego i zewnętrznego maszyna do uszczelniania proszku do kawy
| Nazwa produktu: | Maszyna do pakowania torebek z kawą kroplową (wewnętrzną i zewnętrzną). |
|---|---|
| Zakres pomiarowy: | 5-10g (15-33ml) |
| Rozmiar torby wewnętrznej: | (Dł):70-74mm (Szer):90mm |
Maszyna do pakowania worków do herbaty DXDC10 z podwójnymi komorami do pakowania herbaty i granul
| Nazwa produktu: | maszyna do pakowania toreb do herbaty o podwójnej komorze |
|---|---|
| Pojemność: | 120 ± 10 (worki/min) |
| Stopień dokładności: | ± 5% |
Model DXD05CW180 Maszyna do pakowania kopert 5 worków Wydajność w jednej grupie
| Produkcja: | Maks.50 worków/min |
|---|---|
| Wymiar koperty: | (85 mm × 80 mm) (Opcja) (105 mm × 100 m) (Opcja) (95 mm × 90 mm) (Wymiary standardowe) |
| Wyjście w grupie: | 5 toreb |
DXD01KM120 Jednokamerowa szybka maszyna do pakowania torebek do herbaty Max. Dawkowanie 9cm3
| nazwa maszyny: | Maszyna pakująca torebki herbaty o dużej prędkości |
|---|---|
| Herbata/zioła pakowane: | Herbata łamana i inne materiały granulowane (20-40 oczek) materiały sypkie, granulowane lub arkuszow |
| Maksymalna dawka: | 6cm3 9cm3 12cm3 |
Maszyna do pakowania herbaty 304 ze stali nierdzewnej DXDD16 CCFD6 z 20-60 workami/min.
| Nazwa klucza: | automatyczna maszyna do pakowania torebek z herbatą |
|---|---|
| Model: | DXDD16 |
| Pojemność: | 110±5 worków/min |

