Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ bag multi packaging machine ] mecz 188 produkty.
DXD01KC6 Automatyczna maszyna do pakowania torebki z herbatą ze stali nierdzewnej z 3-stronnym workiem uszczelniającym
| Nazwa klucza: | automatyczna maszyna do pakowania torebek z herbatą |
|---|---|
| Pojemność: | Maks. 105±5 worków/min |
| Szerokość papieru filtracyjnego: | 125mm lub 140mm |
Łatwa w obsłudze automatyczna automatyczna pionowa maszyna do kartonowania DDU-50
| Imię: | Wielofunkcyjna pionowa automatyczna maszyna pakująca do butelek |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
Maszyna do pakowania torebek z ekranem dotykowym z wielkością pakowania W30-110 mm
| Grubość opakowania: | 0,04-0,08 mm |
|---|---|
| Pobór energii: | 2,2 kW |
| Rozmiar: | L1000*W1000*H1800mm |
Maszyna do pakowania torebek do herbaty o pojemności wypełnienia 2-50G i panel sterowania ekranem dotykowym
| Pojemność: | 110±5 worków/min |
|---|---|
| Maksymalna dawka: | 6cm3 |
| Rozmiar torebki herbaty (dł.×szer.): | 62,5 mm×50 mm |
Maszyna do pakowania w torebki kawy o wadze 700 kg
| Funkcjonować: | W pełni automatyczna wielofunkcyjna maszyna do pakowania torebek herbaty na małą skalę z filtrem pap |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| wypełnienie zorganizować: | 3-15ml |
DXDC50B Automatyczna maszyna do pakowania torebek do herbaty 3 strony
| Pojemność napełniania: | 50 worków/min |
|---|---|
| Maksymalna dawka: | 5 ̊40 cm3 |
| Pojemność torebki herbaty: | Do 1,5g~10g |
Pionowa, w pełni automatyczna maszyna do pakowania próżniowego 420 V 304SS Hermetyczna
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do pakowania próżniowego żywności o wysokiej prędkości 420 V typu piono |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | Torebka stojąca, torby, folia, woreczek, torba na poduszkę |
| moc: | 220 V 50/60 HZ 2KW |
Table Top Vacuum Sealer Termoformowanie Zewnętrzna maszyna do pakowania próżniowego Płukanie gazem
| Rodzaj: | zewnętrzna zgrzewarka próżniowa |
|---|---|
| Stan : schorzenie: | Nowy |
| Typ napędzany: | elektryczny |
Linia produkcyjna maszyny do napełniania wodą gazowaną gazowaną na napoje bezalkoholowe 2500BPH - 14000BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |
Woda gazowana napoje gazowane wypełnianie maszyna zakrywająca automatyczne z butelką PET
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Precyzja napełniania: | ≤ ±5mm poziomu cieczy |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |

