Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ two stage screw type air compressor ] mecz 24 produkty.
Głowa sprężarki powietrza o masie 3 KM z olejem z maksymalnym ciśnieniem 125 PSI
| Maksymalne ciśnienie: | 125 psi |
|---|---|
| Konie mechaniczne: | 3 KM |
| Pojemność baku: | 30 galonów |
125 PSI Głowa sprężarki powietrza o maksymalnym ciśnieniu z olejem syntetycznym
| Pojemność baku: | 30 galonów |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie: | 125 psi |
| Ampery: | 15/7,5 |
13.0m3 75kW pionowa przemysłowa przenośna sprężarka śrubowa dwustopniowa
| Nazwa: | 75kw Pionowa dwustopniowa przenośna sprężarka śrubowa Przemysłowa 13,0 m3 Min 75dB |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 13,0m³/min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Głowa sprężarki powietrza klasy przemysłowej 2,2 kW/3,0 KM dla zastosowań ciężkich
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| materiał pompy: | żeliwo |
| Władza: | 2.2 kW/ 3,0 KM |
Głowa elektryczna kompresora powietrza DW-3080 z olejem syntetycznym 3 KM Moc 0,8Mpa Ciśnienie
| Model: | DW-3080 |
|---|---|
| Wziernik poziomu oleju: | - Tak, proszę. |
| Prędkość obrotu silnika: | 3450 |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld Guta Żelaza Kompresor powietrza głowica 10 galonów pojemność zbiornika
| Konie mechaniczne: | 3 KM |
|---|---|
| Ciśnienie: | 0,8 MPa/115 psi |
| napięcie: | 120 V/240 V |
E35 Stalowa sprężarka śrubowa bezolejowa 11kW Przemysłowa obrotowa 450KGS
| Imię: | 15HP 11KW 10Bar Napędzana paskiem używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,0 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
Dwuetapowy przenośny elektryczny sprężarka śrubowa
| Durability: | High |
|---|---|
| Size: | Compact |
| Number of Stages: | Two |
Głowa sprężarki powietrza elektrycznego smarowanej olejem szybkim z silnikiem o obrotów 3450 obr./min. i szybą widzenia oleju
| Prędkość obrotu silnika: | 3450 |
|---|---|
| Rodzaj oleju: | syntetyczny |
| Typ pompy: | Smarowane olejem |
Głowa kompresora powietrza elektrycznego żelaza odlewanego dla zbiorników 30 galonów 125 PSI Max ciśnienie
| Rodzaj oleju: | syntetyczny |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie: | 125 psi |
| Ampery: | 15/7,5 |

