Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ two stage screw type air compressor ] mecz 24 produkty.
Dwuetapowy sprężar powietrza typu śrubowego o mocy 15 KM
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Reliability: | High |
| Durability: | High |
Elektryczny sprężarz powietrza typu śrubowego o mocy 15 KM
| Cost: | Reasonable |
|---|---|
| Size: | Compact |
| Maintenance: | Low |
Pionowa dwustopniowa przemysłowa przenośna sprężarka powietrza 3-fazowa 55kW Min. 75dB
| Nazwa: | 55 kW Pionowa dwustopniowa przenośna sprężarka śrubowa Przemysłowa 13,0 m3 Min. 75 dB |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 12,0m³/min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Elektryczny dwustopniowy przenośny sprężar powietrza śrubowego
| Cooling System: | Air-Cooled |
|---|---|
| Pressure: | High |
| Weight: | Light |
Kompresor powietrza śrubowego o mocy 11 kW 15hp Przenośny 3-fazowy kompresor śrubowy
| Typ: | Przenośny dwustopniowy sprężar powietrza śrubowego |
|---|---|
| Konserwacja: | Niski |
| System chłodzenia: | Chłodzony powietrzem |
Przenośny kompresor powietrza obrotowego o niskim poziomie hałasu
| Number of Stages: | Two |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Maintenance: | Low |
3 fazowy przenośny elektryczny sprężar powietrza śrubowego
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Durability: | High |
| Weight: | Light |
3 HP 120V/240V Bezolejowy kompresor powietrza z śrubą Quincy głowa oleju pompa smarowana olejem syntetycznym
| Tank Capacity: | 30 Gallons |
|---|---|
| Maximum Pressure: | 125 PSI |
| Oil Sight Glass: | Yes |
Głowa przemysłowego sprężarki powietrza o wyższej wydajności i trwałości
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| napięcie: | 120 V/240 V |
| Władza: | 1,5 kW/2 KM |
120V/240V Quincy Screw NorthStar Elektryczny głowica sprężarki powietrza 1080RPM Prędkość z 30 galonów zbiornika
| Ampery: | 15/7,5 |
|---|---|
| Prędkość obrotu silnika: | 3450 |
| napięcie: | 120 V/240 V |

