Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ touch screen fill seal packing machine ] mecz 224 produkty.
AirTAC Automatyczna maszyna do pakowania palet w folię termokurczliwą Robot do paletyzacji skrzyń
| Imię: | Robot paletyzujący, automatyczna maszyna do paletyzacji worków, paletyzator kartonowy |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | na butelki, torby, kartony |
| wymiar: | Możliwość dostosowania |
700 kg Automatyczna maszyna do pakowania palet w folię termokurczliwą
| Imię: | Maszyna do owijania palet z folii stretch Wrapper Robot do paletyzacji |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Kartony, PUSZKI, Butelki, Beczki, Torby, Skrzynki, Palety |
| wymiar: | Dł. 2650 * Szer. 1650 * Wys. 2400 mm |
Gorąco sprzedawana maszyna do etykietowania złożonych drutów CH-613 Etykietowanie kabli danych Chińskie maszyny etykietowania dostawców
| Woltaż: | AC220V / 50HZ, 60HZ Dostosowane |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Na żądanie maszyna do poduszek powietrznych w rozmiarze mini do wysyłki poduszek i bąbelków
| Nazwać: | Maszyna do napełniania folii bąbelkowej |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | torby bąbelkowe z folii bąbelkowej |
| Typ napędzany: | elektryczny |
Półautomatyczna wielofunkcyjna maszyna do etykietowania rolkowego CH-616A do plastikowych pudełek, stożkowych butelek i szklanych pojemników
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Fabryka bezpośrednia dostawa Półautomatyczna maszyna do etykietowania płaskich powierzchni CH-612 do części z tworzyw sztucznych, części sprzętowych i lusterek wstecznych
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Półautomatyczna maszyna do etykietowania płaskiego CH-615 do plastikowych pudełek i stożkowych butelek, zdolna do nakładania etykiet antyfałszerskich
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Półautomatyczna maszyna do etykietowania płaskiego CH-615 do plastikowych pudełek i stożkowych butelek, zdolna do nakładania etykiet antyfałszerskich
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Półautomatyczna maszyna do etykietowania okrągłych butelek CH-311D do piwa i wina, maszyna do etykietowania okrągłych tub z butelek szklanych i plastikowych
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Półautomatyczna okrągła maszyna do etykietowania butelek CH-311 do piwa i wina, butelek szklanych i butelek z tworzyw sztucznych
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |

