Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ touch screen fill seal packing machine ] mecz 224 produkty.
Candy GMP Pozioma automatyczna maszyna kartonująca 1600 kg
| Rodzaj: | Pozioma automatyczna maszyna do pakowania ciastek z lodami i cukierkami |
|---|---|
| Typ napędzany: | Mechaniczny |
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
Rękawice medyczne Automatyczna maszyna do pakowania kartonu 1800 mm
| Rodzaj: | Automatyczna maszyna do pakowania w pudełka do pakowania rękawic medycznych |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
Horizontal Wrapping Flow Pack multi packaging machine Ice Cream Lolly Popsicle
| Imię: | maszyna pakująca typu poduszka |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
Maszyna do napełniania kartonów o grubości 70 mm
| Rodzaj: | Kartony dwuspadowe Napełniają i zamykają maszynę z aseptycznym kartonem aplikatora kapsli |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | kartony Kartony na dach, kartony na szczyt |
| Typ napędzany: | Pneumatyczny |
Automatyczna maszyna do zgrzewania plastikowych torebek z ciągłym ogrzewaniem / zgrzewarka do torebek
| Nazwa: | automatyczna maszyna do ciągłego zgrzewania worków na ciepło / zgrzewarka do worków |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | gotowe torebki, butelki, puszki, puszki |
| typ napędzany: | Elektryczny |
Pozioma maszyna pakująca Flow Pack Multi 40-230 worków / min
| Nazwa: | maszyna pakująca typu poduszek |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| Prędkość pakowania: | 40-230 worków/min |
2.0 KW Maszyna do napełniania torebek z herbatą z stali nierdzewnej 304 wysokiej prędkości do trzystronnych torb zamkniętych
| Pojemność: | 110±5 worków/min |
|---|---|
| Maksymalna dawka: | 6cm3 |
| Rozmiar torebki herbaty (dł.×szer.): | 62,5 mm×50 mm |
Elektryczna kosmetyczna automatyczna maszyna do kartonu Auto Cartoner ZH120
| Rodzaj: | Kosmetyczne produkty medyczne Maszyna do pakowania kartonów |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Napięcie: | 380 V 50 Hz 3 fazy |
Saszetka fotoelektryczna Automatyczna maszyna do napełniania pudełek 1700 mm
| Imię: | W pełni automatyczna saszetka do pakowania w saszetki na mokrą tkankę do pakowania w opakowania kart |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Napięcie: | 380 V 50 Hz 3 fazy |
Napój Cegła aseptyczna maszyna do napełniania kartonów Pneumatyczna aluminiowa laminowana rolka
| Rodzaj: | Rodzaj opakowania kartonowego i typ maszyny do napełniania Maszyna do napełniania kartonów aseptyczn |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | kartony brick type kartony, |
| Typ napędzany: | Pneumatyczny |

