Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ three phase multi packaging machine ] mecz 46 produkty.
500W/800W Multi Packing Machine System sterowania PLC trzyfazowy 380V/60Hz lub 440V/60Hz
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Władza: | 500W/800W |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
AC220V Trójfazowa wielofazowa maszyna pakująca Komputer panelowy Maszyna do topienia na gorąco
| Nazwa: | Pnael Computer Hot-Melt Machine-- Multi Packing Machine |
|---|---|
| Napięcie: | AC220V |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Automatyczna maszyna do pakowania wielu nakrętek na gorąco z pojedynczą głowicą
| Nazwa: | Pnael Computer Hot-Melt Machine-- Multi Packing Machine |
|---|---|
| Wydajność: | 1,5 ~ 2 s/szt |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Trójfazowa wielofazowa maszyna pakująca Podwójna ultradźwiękowa spawarka do tworzyw sztucznych
| Nazwa: | Podwójna niedźwiękowa zgrzewarka do tworzyw sztucznych - wielopakowarka |
|---|---|
| Napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Maszyna do wielopakowania ze stali nierdzewnej do szybkiego pakowania 90 - 100 toreb/min
| Ważyć: | 3500 kg |
|---|---|
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
| Władza: | 500W/800W |
Niezawodna i wydajna maszyna do pakowania dla specjalistów z branży
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
| Ważyć: | 3500 kg |
Ekran dotykowy Maszyna do pakowania wielofunkcyjna Wysokiej wydajności 500W / 800W
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
System sterowania PLC Multi Packing Machine 500W / 800W dla spójnych i opakowań
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
MP-03 Series Multi Packing Machine Maszyna do topienia na gorąco Moc 3600 W
| Nazwa: | Stołowa czterosłupkowa maszyna do topienia na gorąco - wielopakowarka |
|---|---|
| Napięcie: | AC220V |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
3000W Multi Packing Machine Zgrzewarka ultradźwiękowa z automatycznym obracaniem
| Nazwa: | Automatyczna zwijarka ultradźwiękowa z obrotowym dyskiem - wielopakowarka |
|---|---|
| Pojemność: | 8-15 razy/min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |

