Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ three phase multi packaging machine ] mecz 46 produkty.
2,3kw Multi Packing Machine 160mm Worki na detergent w sosie pomidorowym
| Imię: | Maszyna do pakowania płynnych worków z sosem pomidorowym Maszyna do pakowania wielu maszyn |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | gotowe torby, woreczki |
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
90 - 100 worków/min Maszyna do pakowania mąki z regulacją ciśnienia powietrza
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Ważyć: | 2500kg |
| Elektryczność: | Trójfazowy 380/60 lub 440/60 (V//Hz) 4,5 kW |
Maszyna do pakowania z stali nierdzewnej do szybkiego i wydajnego pakowania
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
| System sterowania: | PLC |
Elektryczna maszyna do pakowania wielofunkcyjna automatyczna maszyna do pakowania pudełek i maszyna do palletyzowania robotów
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Rodzaj: | Automatyczny |
Maszyna do pakowania z ekranem dotykowym PLC 220V 50 - 60Hz i ciśnienie powietrza 0,4 - 0,6Mpa
| Rodzaj: | Automatyczny |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Kolor: | Niestandardowe |
Automatyczna maszyna do pakowania wielopakowania PLC z ekranem dotykowym
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Rodzaj: | Automatyczny |
Kompaktna i usprawniona maszyna do pakowania 2800*1550*1750mm
| Władza: | 500W/800W |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Kolor: | Niestandardowe |
Maszyna do pakowania torebek o mocy 500 W / 800 W z wyświetlaczem dotykowym dla ulepszonych opakowań
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
|---|---|
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
| Kolor: | Niestandardowe |
MP-5kw Multi Packing Machine PP / PVC Bags Semi Automatic Hot Melt Sealing Machine
| Nazwa: | MP-5kw Multi Packing Machine Maszyna do zgrzewania worków PP/PVC na gorąco |
|---|---|
| napięcie: | 380 V 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
40 worków Min Maszyna pakująca w wielu opakowaniach Gotowe woreczki Chipsy Przekąski Pop Corns
| Materiał do pakowania: | gotowe torby, woreczki |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |

