Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ three phase multi packaging machine ] mecz 46 produkty.
Trójfazowa maszyna do pakowania mąki elektrycznej 380V/60Hz 90 - 100 toreb/min
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
| Wielkość: | 2800*1550*1750mm |
Maszyna do pakowania z ekranem dotykowym z konstrukcją ze stali nierdzewnej
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Całkowicie automatyczne opakowanie worka ważącego Ciśnienie powietrza 0,4 - 0,6Mpa
| Ważyć: | 3500 kg |
|---|---|
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
Wielofunkcyjna pełnoautomatyczna szybka pionowa maszyna do pakowania toreb z 500W / 800W
| Kolor: | Niestandardowe |
|---|---|
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Całkowicie automatyczne duże produkty ziarnisteWagning Bag Packaging Equipment 500W / 800W
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Ważyć: | 3500 kg |
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
Maszyna do pakowania puszek metalowych wielofunkcyjnych z ekranem dotykowym z konstrukcją ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Maszyna do napełniania i zamykania puszek na proszek |
|---|---|
| Prędkość: | 25-50 puszek/min |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Automatyczna wszechstronna maszyna do pakowania toreb z regulowanym napięciem i ciśnieniem powietrza 0,4-0,6Mpa
| Kolor: | Niestandardowe |
|---|---|
| Ważyć: | 3500 kg |
| napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
System wyświetlacza dotykowego Maszyna do pakowania wielofunkcyjna Maszyna do pakowania torebek do kawy
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
W pełni automatyczna wielogłowicowa naważarka do chipsów bananowych
| Rodzaj: | W pełni automatyczna wielogłowicowa naważarka do chipsów bananowych Wielogłowicowa maszyna pakująca |
|---|---|
| Typ napędzany: | Mechaniczny |
| Rodzaj opakowania: | Kartony, puszki, butelki, beczki, torebki stojące, torby, folie |
Inteligentna komputerowa zgrzewarka ultradźwiękowa o dużej mocy 4200W
| Nazwa: | Inteligentna komputerowa zgrzewarka ultradźwiękowa o dużej mocy Maszyna do wielu opakowań |
|---|---|
| Napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |

