Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ weighing and quantitative packaging machine ] mecz 20 produkty.
Całkowicie automatyczna maszyna do ważenia i ilościowego pakowania Żywność Ryż Ziarna przekąski
| Zakres pomiarowy: | 50-500g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | L:10-260 mm W:90-200 mm |
| Szybkość pakowania: | 15-20 worek/minutę |
Maszyna do pakowania w pełni automatyczna, maszyna do ważenia i ilościowego pakowania, żywność, ryż, cząstki tworzyw sztucznych
| Zakres pomiarowy: | 1-100g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł): 30-170 mm (Szer): 30-130 mm |
| Prędkość: | 30-100 worków / min |
125 ml Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów z cegły Maszyna do pakowania napojów
| rodzaj: | maszyna do napełniania i zamykania kartonów |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | kartony brick type pack |
| typ napędzany: | pneumatyczny |
Mała maszyna do pakowania wielu torebek do pasty pomidorowej z sosem pomidorowym z miodem i sosem chili
| Nazwa: | Woda Miodowa Pasta Ketchup Krewetka Wklej Majonez Czekolada Pionowa Saszetka Płynna Maszyna Do Pakow |
|---|---|
| rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| materiał pakunkowy: | OPP/CPP. OPP/KPP. OPP/CE, MST/PE OPP/CE, MST/PE |
Maszyna do pakowania cząstek powłok ryżu ziarna Maszyna do pakowania ilościowego wypełniania
| Nazwa produktu: | Elektryczne maszyny do pakowania |
|---|---|
| Zakres: | 10g-500g (w zależności od różnych materiałów) |
| Prędkość: | 8-16 toreb/min ((zależy od różnych materiałów) |
Maszyna do pakowania płynów do soków sodowych herbaty piwa napoje pralnia detergent szampon
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Plastikowa torebka Mała torba Czysta woda Płynna saszetka VFFS Maszyna pakująca
| Nazwa: | Maszyna do pakowania płynnego VFFS |
|---|---|
| Rodzaj: | Nowa pionowa maszyna pakująca |
| Materiał pakunkowy: | Torby, folia, folia, etui |
Wielofunkcyjna pionowa maszyna do napełniania i zamykania granulatu
| Nazwa: | Maszyny do pakowania granulatu |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | Torby nylonowe, torby plastikowe, torby papierowe itp. |
| typ napędzany: | Elektryczny |
Maszyna do pakowania pakietów pasty pomidorowej z miodem i sosem chili
| Nazwa: | Podwójne opakowania Woda Miód Pasta Ketchup Krewetka Pasta Majonez Czekolada Pionowa saszetka Płynna |
|---|---|
| rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| materiał pakunkowy: | OPP/CPP. OPP/KPP. OPP/CE, MST/PE OPP/CE, MST/PE |
Półautomatyczna maszyna do napełniania papieru 1,5 litra Wielofunkcyjny szczyt szczytowy
| Rodzaj: | Półautomatyczna maszyna do napełniania kartonów aseptycznych o pojemności 1 litra z cegły i papieru |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | kartony Opakowanie brick type |
| Typ napędzany: | Pneumatyczny |

