Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ weighing and quantitative packaging machine ] mecz 20 produkty.
350ml PLC Pneumatyczny automat do pakowania napojów w kartonie
| Rodzaj: | maszyna do napełniania i zamykania kartonów |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | kartony Opakowanie brick type |
| Typ napędzany: | Pneumatyczny |
Mineralna / czysta woda pitna Maszyna do pakowania w wielu saszetkach Uszczelka do napełniania torebek
| Materiał torby: | PE lub nylon, laminowany LDPE BOPP, worki preformowane o różnych kształtach |
|---|---|
| Nazwa: | maszyna do napełniania i zamykania torebek samoprzylepnych |
| Materiał do pakowania: | Torby rozprężne, torby do pompowania, torby na mleko barowe, torby na jogurt barowy, torby wstępnie |
10kg 20Kg 30kgs 40kgs 50kgs ryż, orzechy, żywność, peletki woreczek do pakowania w torebki maszyna do pakowania wielokrotnego pakowania do dużych worków
| Imię: | Maszyny do pakowania granulatu |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | Torby nylonowe, torby plastikowe, torby papierowe itp. |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Czysta woda mineralna 1000L Saszetka Uszczelniająca Maszyna pakująca VFF Maszyna do pakowania mleka miodowego
| Imię: | Maszyna do pakowania żywności, napojów, płynów VFFS |
|---|---|
| Rodzaj: | Nowa pionowa maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
ZS K100 Mała automatyczna maszyna do pakowania saszetek do herbaty 200 cm
| Imię: | ZS-K100 Automatyczna ilościowa 3, 4 boczna poduszka do pakowania w torebki plastikowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, woreczek, papier filtracyjny |
250ml Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów Maszyna do napełniania płynów do kartonów brick typepack
| Rodzaj: | 200ml 250ml Cegła Kartonowa Płynna Napełnianie Uszczelniająca Maszyna Pakująca Aseptyczna Maszyna do |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | kartony brick type kartony, |
| Typ napędzany: | Pneumatyczny |
500 ml aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
| Rodzaj: | 500ml Brick Carton Juice Liquid Filling Sealing Machine Packing Aseptic Carton Filling Machine |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | kartony brick type kartony, |
| Typ napędzany: | Pneumatyczny |
Wielofunkcyjna Maszyna do pakowania granul z pionowego typu do czekolady, orzechów i przekąsek
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (L): 30-180 mm (szer.): 30-140 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
PLC kontrolowane kartony mleka wypełnienie i uszczelnienie maszyny Obraz dotykowy 380V / 50Hz zasilanie
| Tryb działania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Apteczna maszyna do wypełniania kartonów |
| Zasilanie: | 380 V/50 Hz |
Aseptyczna maszyna do wypełniania kartonów z pojemnością 1000-5000CPH φ26-φ36 Wielkość czapki i 3m3/min. Zużycie powietrza do wypełniania i uszczelniania kartonów soku
| Kontrola: | PLC |
|---|---|
| Zasilanie: | 380V/50HZ lub dostosowane |
| Maszyna: | SUS304 |

