Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ plc automatic flour packing machine ] mecz 31 produkty.
System wyświetlacza dotykowego Maszyna do pakowania wielofunkcyjna Maszyna do pakowania torebek do kawy
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
Maszyna do pakowania z stali nierdzewnej do szybkiego i wydajnego pakowania
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
| System sterowania: | PLC |
Vertical Type Multi-Function Packing Machine For Milk Powder Coffee Powder Flour (Weryfikacyjna maszyna wielofunkcyjna do pakowania mleka w proszku, kawy w proszku, mąki w proszku)
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Automatyczny worek do pakowania proszku do żywności Doypack wypełniający mleko kawowe
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Całkowicie automatyczna maszyna do pakowania maszyny do pakowania drożdży, proszku do kawy, proszku do ryżu i makaronów
| nazwa maszyny: | Wielotorowa maszyna pakująca saszetki z proszkiem |
|---|---|
| Model: | DXD-F1200E |
| Długość worka: | 50-120 mm (regulowane) |
10 kg 50 kg automatyczna maszyna do pakowania
| Nazwa: | Maszyny do pakowania granulatu |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy: | Torby nylonowe, torby plastikowe, torby papierowe itp. |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Całkowicie automatyczne opakowanie worka ważącego Ciśnienie powietrza 0,4 - 0,6Mpa
| Ważyć: | 3500 kg |
|---|---|
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
Całkowicie automatyczne duże produkty ziarnisteWagning Bag Packaging Equipment 500W / 800W
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Ważyć: | 3500 kg |
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
Wielofunkcyjna maszyna pakująca VFFS do frytek z przekąskami
| Nazwa: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
Profesjonalna próżniowa maszyna do pakowania orzechów mięsnych i warzyw 10g-200g Zakres ważenia
| Nazwa produktu: | SZYBKO, GOTOWE MASZYNA ODKURZAJĄCA W SAMOCHODACH Z OBROTOWYM SYSTEMEM PRZYSOBNIKÓW |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | Dł.80-180mm Szer.50-120mm |

