Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ plc automatic flour packing machine ] mecz 31 produkty.
Maszyna do pakowania z ekranem dotykowym z konstrukcją ze stali nierdzewnej
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Ekran dotykowy Maszyna do pakowania wielofunkcyjna Wysokiej wydajności 500W / 800W
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
Maszyna do pakowania puszek metalowych wielofunkcyjnych z ekranem dotykowym z konstrukcją ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Maszyna do napełniania i zamykania puszek na proszek |
|---|---|
| Prędkość: | 25-50 puszek/min |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Trójfazowa maszyna do pakowania mąki elektrycznej 380V/60Hz 90 - 100 toreb/min
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
| Wielkość: | 2800*1550*1750mm |
Automatyczna maszyna do pakowania wielopakowania PLC z ekranem dotykowym
| System wyświetlania: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Rodzaj: | Automatyczny |
500W/800W Multi Packing Machine System sterowania PLC trzyfazowy 380V/60Hz lub 440V/60Hz
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Władza: | 500W/800W |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
Wielofunkcyjna pełnoautomatyczna szybka pionowa maszyna do pakowania toreb z 500W / 800W
| Kolor: | Niestandardowe |
|---|---|
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Kompaktna i usprawniona maszyna do pakowania 2800*1550*1750mm
| Władza: | 500W/800W |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Kolor: | Niestandardowe |
Maszyna do wielopakowania ze stali nierdzewnej do szybkiego pakowania 90 - 100 toreb/min
| Ważyć: | 3500 kg |
|---|---|
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
| Władza: | 500W/800W |
Elektryczna maszyna do pakowania wielofunkcyjna automatyczna maszyna do pakowania pudełek i maszyna do palletyzowania robotów
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Rodzaj: | Automatyczny |

