Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ metal cans multi packing machine ] mecz 37 produkty.
Maszyna do pakowania puszek metalowych wielofunkcyjnych z ekranem dotykowym z konstrukcją ze stali nierdzewnej
| nazwisko: | Maszyna do napełniania i zamykania puszek na proszek |
|---|---|
| Prędkość: | 25-50 puszek/min |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
500W/800W Multi Packing Machine System sterowania PLC trzyfazowy 380V/60Hz lub 440V/60Hz
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Władza: | 500W/800W |
| Nazwa produktu: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
MP-5kw Multi Packing Machine PP / PVC Bags Semi Automatic Hot Melt Sealing Machine
| Nazwa: | MP-5kw Multi Packing Machine Maszyna do zgrzewania worków PP/PVC na gorąco |
|---|---|
| napięcie: | 380 V 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
2 Lanes PLC 220L Multi Packing Machine Saszetka w płynie Sos w postaci pasty 220 mm
| Imię: | 2-liniowa maszyna do pakowania wielu saszetek Maszyna do pakowania sosów w płynie i pasty |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
5-liniowa maszyna do pakowania w worki do pakowania w czystą wodę 280 mm
| Imię: | Multi Lanes Lines Maszyna do pakowania saszetek w sztyfcie / Maszyna do pakowania w płynne sztyfty |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
Worki z folii aluminiowej Próżniowa maszyna pakująca o dużej prędkości 90 - 100 worków / min
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
| Szerokość: | 55-100mm |
80 - 90 worków / min Maszyna do pakowania wielowarstwowego Czterostronna maszyna do pakowania torebek uszczelniających
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 80-90 worków / min |
| Szerokość: | 55-100mm |
W pełni automatyczna maszyna do wielu opakowań Maszyna do pakowania próżniowego z dużą prędkością
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 80 worków / min |
| Szerokość: | 80-160mm |
Próżniowa maszyna pakująca do toreb papierowych 40 - 55 worków / min Wysoka prędkość
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 40-55 worków / min |
| Szerokość: | 120-160mm |
SS304 15g Multilane Multi Packing Machine Kawa w proszku
| Imię: | Multilane Automatic 15g Granules Coffee Powder Multi Packaging Machine |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | klasa spożywcza SS304 |

