Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ metal cans multi packing machine ] mecz 37 produkty.
Maszyna do pakowania butli z wielogłowymi wypełnieniami na rolkach i zatykaczami
| Rodzaj opakowania: | Butelki/Puszki |
|---|---|
| Zasilanie: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przystanek awaryjny, drzwi bezpieczeństwa |
Maszyna do napełniania saszetek w proszku 304SS do pakowania 60F
| Imię: | 304SS Saszetka w proszku do kawy i soku w proszku Maszyna do pakowania zbiorczego |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości do gotowej torby z owocami morza
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 80 worków / min |
| Szerokość: | 120-200mm |
Maszyna do pakowania pakietów pasty pomidorowej z miodem i sosem chili
| Nazwa: | Podwójne opakowania Woda Miód Pasta Ketchup Krewetka Pasta Majonez Czekolada Pionowa saszetka Płynna |
|---|---|
| rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| materiał pakunkowy: | OPP/CPP. OPP/KPP. OPP/CE, MST/PE OPP/CE, MST/PE |
5g 5 gramów 5 kg Hotelowe saszetki z białym cukrem Napełnianie maszyny do pakowania granulatu
| Nazwa: | maszyna do pakowania ziaren |
|---|---|
| rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| materiał pakunkowy: | OPP/CPP. OPP/KPP. OPP/CE, MST/PE OPP/CE, MST/PE |
Winda Opcjonalna pionowa maszyna pakująca Form Seal 480C
| Imię: | 480C Typ pionowy z tłokowym systemem pomiarowym i windą Opcjonalna maszyna do pakowania wielopakoweg |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
300 ml Maszyna do napełniania saszetek z szamponem Maszyna do pakowania saszetek w proszku
| Imię: | Pasta Miodowa Ketchup Pasta Krewetkowa Majonez Czekoladowa Pionowa Saszetka Płynna Maszyna Wielopaku |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
Profesjonalna próżniowa maszyna do pakowania orzechów mięsnych i warzyw 10g-200g Zakres ważenia
| Nazwa produktu: | SZYBKO, GOTOWE MASZYNA ODKURZAJĄCA W SAMOCHODACH Z OBROTOWYM SYSTEMEM PRZYSOBNIKÓW |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | Dł.80-180mm Szer.50-120mm |
Specjalnie ukształtowana torba półautomatyczna maszyna do pakowania z podnoszącą miskę i ręcznym cięciem
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Linia produkcyjna maszyny do napełniania wodą gazowaną gazowaną na napoje bezalkoholowe 2500BPH - 14000BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |

