Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ industrial liquid beverage filling machine ] mecz 31 produkty.
Stand Up Pouch Granule Peanuts Doypack Filling Packing Machines dla zużycia gazu 0,8Mpa 0,3m3/min
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
High Speed Automatic Industrial Pouch Food Sugar Multi Packaging Machine For Legume
| Imię: | Szybka automatyczna torebka na produkty przemysłowe Maszyna do pakowania cukru spożywczego do roślin |
|---|---|
| Produkty do pakowania: | żywność, ryż, cukier, ziarna kawy, rośliny strączkowe |
| wymiar: | 2000*800*1500mm |
Automatyczna maszyna do pakowania blistrów z miodem pszczelim Napełnianie i zamykanie kubków
| Nazwa: | Zgrzewarka do kubków szybka automatyczna zgrzewarka do puszek aluminiowych |
|---|---|
| typ napędzany: | całkowicie automatycznie |
| Rodzaj opakowania: | Kartony, butelki, beczki, torebki stojące, torby, folia, folia |
Szampana Wino Szklanka woda musująca Napój bezalkoholowy CSD Gazonowane piwo Soda Maszyna do napełniania butelki
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
20000-22000BPH Maszyna do wypełniania płynów butelkowych
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
2500*1200*1800mm Aseptyczna maszyna do wypełniania kartonów Prędkość wypełniania ≤1000 butelek/min
| Całkowita moc: | 2,5 kW |
|---|---|
| Wymiar: | 2500*1200*1800mm |
| Tryb działania: | Ekran dotykowy |
Maszyna do butelkowania napojów gazowanych / cola / fanta / sprite / soda Sparkling
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 10000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 24 |
| Filling head: | 24 |
Linia produkcyjna maszyny do napełniania wodą gazowaną gazowaną na napoje bezalkoholowe 2500BPH - 14000BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |
Maszyna do wypełniania butelek z winem szampana i wodą sodową Maszyna do prania, wypełniania i pokrywania 3-w-1
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 16000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 40 |
| Głowica do napełniania: | 40 |
Małe napoje energetyczne piwo cola wody musującej pop może maszyna do wypełniania linii produkcyjnej
| Zdolność produkcyjna (500 ml) (b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Standardowa butelka poliestrowa: | Średnica butelki 40-80 wysokość butelki 130-250mm |
| Zużycie wody na butelkę z wodą: | 1300 kg/godz |

