Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ industrial liquid beverage filling machine ] mecz 31 produkty.
Mineralna / czysta woda pitna Maszyna do pakowania w wielu saszetkach Uszczelka do napełniania torebek
| Materiał torby: | PE lub nylon, laminowany LDPE BOPP, worki preformowane o różnych kształtach |
|---|---|
| Nazwa: | maszyna do napełniania i zamykania torebek samoprzylepnych |
| Materiał do pakowania: | Torby rozprężne, torby do pompowania, torby na mleko barowe, torby na jogurt barowy, torby wstępnie |
Woda gazowana napoje gazowane wypełnianie maszyna zakrywająca automatyczne z butelką PET
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Precyzja napełniania: | ≤ ±5mm poziomu cieczy |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
Maszyna do pakowania płynów do soków sodowych herbaty piwa napoje pralnia detergent szampon
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Automatyczna maszyna do butelkowania i zatapiania wody Maszyna do napełniania butelki wodną
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
8 dysz Pokrowiec na sok Maszyna do pakowania wielokrotnego napełniania Uszczelnienie 220V 50HZ
| Nazwa: | maszyna do napełniania i zamykania torebek samoprzylepnych |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | Torby rozprężne, torby do pompowania, torby na mleko barowe, torby na jogurt barowy, torby wstępnie |
| Materiał torby: | PE lub nylon, laminowany LDPE BOPP, worki preformowane o różnych kształtach |
Farmaceutyczne maszyny do automatycznego napełniania kubków z wodą w płynie
| Nazwa: | Maszyna do zamykania butelek do kubków szybka automatyczna maszyna do zamykania puszek aluminiowych |
|---|---|
| Typ napędzany: | Całkowicie automatycznie |
| głowica uszczelniająca: | 4 |
5-liniowa maszyna do pakowania w worki do pakowania w czystą wodę 280 mm
| Imię: | Multi Lanes Lines Maszyna do pakowania saszetek w sztyfcie / Maszyna do pakowania w płynne sztyfty |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
Stick Bag Multi Maszyna pakująca do produktów w płynie i sosie
| Nazwa: | Maszyna do pakowania produktów płynnych i past YP-65CX |
|---|---|
| Typ: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał pakunkowy: | OPP/CPP. OPP/CPP. OPP/CE, MST/PE OPP/CE, MST/PE |
Szybki i dokładny szeroki film rolkowy wypełniający kubki Maszyna uszczelniająca PE / Aluminiowy tac
| Ciśnienie robocze (MPa): | 0,6-0,8 |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Taca, taca Pe, taca aluminiowa, taca na mapy |
| Maksymalny wymiar tacy L*W*H (mm) Wnęka 1 na 4: | 200x140x80(x4)/260x170x110(x4) |
Winda Opcjonalna pionowa maszyna pakująca Form Seal 480C
| Imię: | 480C Typ pionowy z tłokowym systemem pomiarowym i windą Opcjonalna maszyna do pakowania wielopakoweg |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |

