Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ fully automatic granule packaging machine ] mecz 16 produkty.
Maszyna do pakowania w pełni automatyczna, maszyna do ważenia i ilościowego pakowania, żywność, ryż, cząstki tworzyw sztucznych
| Zakres pomiarowy: | 1-100g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł): 30-170 mm (Szer): 30-130 mm |
| Prędkość: | 30-100 worków / min |
2,5kw automatyczna maszyna do napełniania pudełek
| Rodzaj: | Maszyna do pakowania śrub Maszyna do liczenia opakowań kartonowych |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
Maszyna do pakowania granulów o dużej prędkości Wielofunkcyjna pionowa Maszyna do pakowania granulów z dużą prędkością
| Zakres pomiarowy: | 1-100g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł):30-180mm (Szer):20-75mm |
| Szybkość pakowania: | 80-130 worków/min |
Maszyna do pakowania worków do herbaty DXDC10 z podwójnymi komorami do pakowania herbaty i granul
| Nazwa produktu: | maszyna do pakowania toreb do herbaty o podwójnej komorze |
|---|---|
| Pojemność: | 120 ± 10 (worki/min) |
| Stopień dokładności: | ± 5% |
Profesjonalna próżniowa maszyna do pakowania orzechów mięsnych i warzyw 10g-200g Zakres ważenia
| Nazwa produktu: | SZYBKO, GOTOWE MASZYNA ODKURZAJĄCA W SAMOCHODACH Z OBROTOWYM SYSTEMEM PRZYSOBNIKÓW |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | Dł.80-180mm Szer.50-120mm |
Maszyna do pakowania granulatów pionowego typu wielofunkcyjna do nasion słonej cukry
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Wielofunkcyjna Maszyna do pakowania granul z pionowego typu do czekolady, orzechów i przekąsek
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (L): 30-180 mm (szer.): 30-140 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Całkowicie automatyczna maszyna do ważenia i ilościowego pakowania Żywność Ryż Ziarna przekąski
| Zakres pomiarowy: | 50-500g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | L:10-260 mm W:90-200 mm |
| Szybkość pakowania: | 15-20 worek/minutę |
Automatyczna maszyna do pakowania blistrów z miodem pszczelim Napełnianie i zamykanie kubków
| Nazwa: | Zgrzewarka do kubków szybka automatyczna zgrzewarka do puszek aluminiowych |
|---|---|
| typ napędzany: | całkowicie automatycznie |
| Rodzaj opakowania: | Kartony, butelki, beczki, torebki stojące, torby, folia, folia |
Maszyna do pakowania soków w proszku pozioma Maszyna do pakowania soków w proszku wielofunkcyjna Typ pionowy
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |

