Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ fully automatic granule packaging machine ] mecz 16 produkty.
Automatyczna elektryczna bezpośrednio ładowana maszyna rozdająca do pakowania granulów, proszków i pasków
| Nazwa produktu: | Elektryczne maszyny do pakowania |
|---|---|
| Zakres: | 10g-500g (w zależności od różnych materiałów) |
| Prędkość: | 8-16 toreb/min ((zależy od różnych materiałów) |
Stand Up Pouch Granule Peanuts Doypack Filling Packing Machines dla zużycia gazu 0,8Mpa 0,3m3/min
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
Automatyczny worek do pakowania proszku do żywności Doypack wypełniający mleko kawowe
| Nazwa produktu: | Ośmiopozycyjna automatyczna maszyna pakująca w gotowe woreczki |
|---|---|
| Szybkość pakowania: | Maksymalnie 60 toreb/min |
| Rozmiar torby: | L100-300mm W70-200mm |
2.0 KW Maszyna do napełniania torebek z herbatą z stali nierdzewnej 304 wysokiej prędkości do trzystronnych torb zamkniętych
| Pojemność: | 110±5 worków/min |
|---|---|
| Maksymalna dawka: | 6cm3 |
| Rozmiar torebki herbaty (dł.×szer.): | 62,5 mm×50 mm |
Pozioma walcowana maszyna pakująca do wielu saszetek Farmaceutyczna maszyna do napełniania saszetek
| Imię: | Pozioma walcowana folia Doypack Zipper Bag Orzechy orzechowe Maszyna do pakowania żywności |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
DXD01KC6 Automatyczna maszyna do pakowania torebki z herbatą ze stali nierdzewnej z 3-stronnym workiem uszczelniającym
| Nazwa klucza: | automatyczna maszyna do pakowania torebek z herbatą |
|---|---|
| Pojemność: | Maks. 105±5 worków/min |
| Szerokość papieru filtracyjnego: | 125mm lub 140mm |

