Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ electric screw type air compressor 15hp ] mecz 29 produkty.
Elektryczny sprężarz powietrza typu śrubowego o mocy 15 KM
| Cost: | Reasonable |
|---|---|
| Size: | Compact |
| Maintenance: | Low |
Dwuetapowy sprężar powietrza typu śrubowego o mocy 15 KM
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Reliability: | High |
| Durability: | High |
Direct Driven Used 11kw 15hp Screw Drive Air Compressor
| Imię: | 11kw 15hp CHIC-15A napędzana bezpośrednio używana sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,6 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 220/60 lub 440/60 (V // Hz) |
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim 11kw 15hp z napędem śrubowym
| Nazwa: | 11kw 15hp CHIC-15A Bezpośredni napędzany używany kompresor śrubowy |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,6m³/min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 220/60 lub 440/60 (V//Hz) |
15HP Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza mała obrotowa 11KW 293KGS
| Imię: | 15HP 11KW 8Bar napędzana bezpośrednio używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,56 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
Kompresor powietrza śrubowego o mocy 11 kW 15hp Przenośny 3-fazowy kompresor śrubowy
| Typ: | Przenośny dwustopniowy sprężar powietrza śrubowego |
|---|---|
| Konserwacja: | Niski |
| System chłodzenia: | Chłodzony powietrzem |
Kompresor śrubowy elektryczny o napędzie bezpośrednim 15hp 11kw
| Durability: | High |
|---|---|
| Cooling System: | Air-Cooled |
| Weight: | Light |
8 bar Belt Electric Screw Compressor Double Control System 1.6m3 min
| Imię: | 11kw 15hp CHIC-15A napędzana bezpośrednio używana sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,6 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 220/60 lub 440/60 (V // Hz) |
15HP Oil Free Screw Air Compressor 1550mm Air And Water Filter
| Imię: | CHIC-11BF / 8 8Bar napędzana bezpośrednio używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,55 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
E35 Stalowa sprężarka śrubowa bezolejowa 11kW Przemysłowa obrotowa 450KGS
| Imię: | 15HP 11KW 10Bar Napędzana paskiem używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,0 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |

