Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ electric screw type air compressor 15hp ] mecz 29 produkty.
15KW Oil Free Screw Air Compressor Centrifugal 8 Bar Direct Driven Type
| Imię: | 20HP 15KW 8Bar napędzana bezpośrednio używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 2,4 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
68dB 3-fazowa sprężarka śrubowa, obrotowa, 10 barów, smarowana wodą
| Imię: | 15HP 11KW 10Bar napędzana bezpośrednio używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,36 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
58dB Portable Screw Compressor Electric For Food And Drink Industry
| Imię: | CHIC-11BF / 10 10Bar napędzana bezpośrednio używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,32 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
Blue 11kw Screw Compressor 14L 3 Phase Air Cooling Driect Driven
| Imię: | 11kw 15hp 8bar Blet Używana przenośna przemysłowa śrubowa sprężarka powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,6 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 220/60 lub 440/60 (V // Hz) |
1,2 m3 Min 15 KM Bezolejowa sprężarka śrubowa dwuwarstwowa Konstrukcja drzwi
| Imię: | 15HP 11KW 8Bar Napędzana paskiem używana obrotowa bezolejowa sprężarka śrubowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 1,2 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
690 KGS Small Rotary Screw Compressor Technologies 6.2m3 Min
| Imię: | 11kw 15hp CHIC-15A napędzana bezpośrednio używana obrotowa sprężarka śrubowa 8Bar |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 6,2 m³ / min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V // Hz) |
Gable Top Carton Automatyczna maszyna do pakowania kartonów Bezpieczeństwo uszczelniania cieplnego z przyciskiem awaryjnego zatrzymania
| intensywność nacisku: | ≥0,6 MPa 15 KM/11 kW 16 barów z osuszaczem powietrza, zbiornikiem o pojemności 500 l i 4 zestawami f |
|---|---|
| Zakres wymiarów: | 200 ml, 250 ml, 350 ml, 450 ml, 500 ml, 1L |
| Zamykanie kartonów: | zgrzewanie |
Gable Top Carton Automatyczna maszyna do pakowania kartonów Bezpieczeństwo uszczelniania cieplnego z przyciskiem awaryjnego zatrzymania
| intensywność nacisku: | ≥0,6 MPa 15 KM/11 kW 16 barów z osuszaczem powietrza, zbiornikiem o pojemności 500 l i 4 zestawami f |
|---|---|
| Zakres wymiarów: | 200 ml, 250 ml, 350 ml, 450 ml, 500 ml, 1L |
| Zamykanie kartonów: | zgrzewanie |
Maszyna do automatycznego kartonowania z nierdzewnej stali 304 dla mleka, napojów, wody, wina, detergentu, sosu
| Pojemność opakowania: | 800-1000 paczek/godz |
|---|---|
| Wymiar: | Długość: 3800 mm, szerokość: 1500 mm, wysokość: 1800 mm |
| Zakres wymiarów: | 200 ml, 250 ml, 350 ml, 450 ml, 500 ml, 1L |

