Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
W pełni zautomatyzowana linia produkcyjna do napełniania sosów CH-JLGZ sosem miodowo-chili, napełnianie sosu pomidorowego do konserw, maszyna do napełniania Laoganma
| woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
W pełni automatyczna maszyna do napełniania detergentu do prania CH-XYYGZ, płynu do dezynfekcji rąk, szamponu i żelu pod prysznic z automatycznym dozowaniem
| woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Producent Maszyna do napełniania przeciwwybuchowa CH-GZ800 z ośmioma głowicami samoczynnie płynąca, automatyczna, z możliwością dostosowania przez producenta, linia produkcyjna z zakręcaną nakrętką i etykietowaniem
| woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
linia produkcji i butelkowania maszyny 5 galonów beczka/buteleczka w (((1500BPH)
| nazwisko: | linia produkcji i butelkowania maszyny 5 galonów beczka/buteleczka w (((1500BPH) |
|---|---|
| Interfejs operatora: | Ekran dotykowy |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przystanek awaryjny, drzwi bezpieczeństwa |
Ciągła pełnoautomatyczna maszyna kartonowa do małych butelek/płyt aluminiowo-plastikowych/pojemników kosmetycznych
| Rodzaj: | Pełna automatyczna maszyna do kartonowania |
|---|---|
| Warunki: | nowe i dostosowane jako Twoje potrzeby |
| Władza: | 380 V/50 Hz/1,5 kW |
Maszyna do kartonowania ciągłego w całości automatycznego wysokiej jakości do rur/butelek/blisterów/piórek/styczków Produktu Maszyna do kartonowania wysokiej prędkości z urządzeniem do sortowania produktów typu kij i ciepłym klejem
| nazwisko: | Szybka maszyna do kartonowania pełnego |
|---|---|
| Warunki: | nowe i dostosowane jako Twoje potrzeby |
| Władza: | 380/3 faza 5 rdzeń/50 Hz |
Maszyna do uszczelniania rury z PVC
| Nazwa: | Aseptic PVC Rures Maszyna uszczelniająca |
|---|---|
| Typ rurki uszczelniający: | Advanta Flex, C-Flex |
| Władza: | AC110V-240V/47-63Hz |
Całkowicie automatyczne podnoszenie kubek ssania maszyna do etykietowania papierowego pudełka płaskiej CH-602H maszyna do etykietowania papieru pudełka papierowa ekspresowa maszyna do etykietowania worka
| woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Pełnautomatyczna maszyna do etykietowania butelek okrągłych, kwadratowych, płaskich, różnych typów, szklanych CH-302D1
| woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
W pełni automatyczna maszyna do etykietowania sześciokątnych butelek sosu chili CH-302D Maszyna do etykietowania pionowego butelek plastikowych z miodem
| woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |

