Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ two stage air compressor pump ] mecz 15 produkty.
Olejna szyba wzrokowa i 3 KM w napięciu 120V/240V głowica sprężarki powietrza dla przemysłu
| Prędkość obrotu silnika: | 3450 |
|---|---|
| cylinder: | 90mm*2 |
| Konie mechaniczne: | 3 KM |
Głowa sprężarki powietrza klasy przemysłowej 2,2 kW/3,0 KM dla zastosowań ciężkich
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| materiał pompy: | żeliwo |
| Władza: | 2.2 kW/ 3,0 KM |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld Guta Żelaza Kompresor powietrza głowica 10 galonów pojemność zbiornika
| Konie mechaniczne: | 3 KM |
|---|---|
| Ciśnienie: | 0,8 MPa/115 psi |
| napięcie: | 120 V/240 V |
Głowa elektryczna kompresora powietrza DW-3080 z olejem syntetycznym 3 KM Moc 0,8Mpa Ciśnienie
| Model: | DW-3080 |
|---|---|
| Wziernik poziomu oleju: | - Tak, proszę. |
| Prędkość obrotu silnika: | 3450 |
Głowa kompresora powietrza elektrycznego żelaza odlewanego dla zbiorników 30 galonów 125 PSI Max ciśnienie
| Rodzaj oleju: | syntetyczny |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie: | 125 psi |
| Ampery: | 15/7,5 |

