Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ single phase reciprocating piston compressor ] mecz 13 produkty.
15KW 20HP Głowica sprężarki śrubowej Jednofazowe szybkie dostarczanie powietrza
| Imię: | 15KW / 20HP napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 2,0m³/min |
| cylinder: | 120mm*3 |
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego 115L o mocy 4,0 kW, jednofazowa
| Nazwać: | przemysł ciężki Tłokowy pas sprężarki powietrza o mocy 4,0 kW jednofazowy |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6m³/min |
| cylinder: | 90mm*3 |
Wymienne głowice sprężarki powietrza 2.2KW 3.0HP Bezpieczeństwo użytkowania
| Imię: | 2,2 kW / 3,0 KM głowica sprężarki tłokowej z napędem pasowym |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,25m³/min |
| cylinder: | 65mm * 2 |

