Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ rotary screw compressor head 4 hp ] mecz 6 produkty.
0.8Mpa 115psi Obrotowa głowica sprężarki śrubowej 4 HP Wysokie ciśnienie
| Imię: | 3KW / 4,0HP napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,36m³/min |
| cylinder: | 65mm*3 |
Głowa elektryczna kompresora powietrza DW-3080 z olejem syntetycznym 3 KM Moc 0,8Mpa Ciśnienie
| Model: | DW-3080 |
|---|---|
| Wziernik poziomu oleju: | - Tak, proszę. |
| Prędkość obrotu silnika: | 3450 |
Głowa sprężarki powietrza o masie 3 KM z olejem z maksymalnym ciśnieniem 125 PSI
| Maksymalne ciśnienie: | 125 psi |
|---|---|
| Konie mechaniczne: | 3 KM |
| Pojemność baku: | 30 galonów |
125 PSI Głowa sprężarki powietrza o maksymalnym ciśnieniu z olejem syntetycznym
| Pojemność baku: | 30 galonów |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie: | 125 psi |
| Ampery: | 15/7,5 |
Elektryczna głowica sprężarki śrubowej 930RPM 4KW 5,5HP
| Imię: | 4KW / 5,5HP napędzana paskiem tłokowa głowica sprężarki powietrza |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6m³/min |
| cylinder: | 80mm * 2 |
3 HP 120V/240V Bezolejowy kompresor powietrza z śrubą Quincy głowa oleju pompa smarowana olejem syntetycznym
| Tank Capacity: | 30 Gallons |
|---|---|
| Maximum Pressure: | 125 PSI |
| Oil Sight Glass: | Yes |
1

