Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ plastic ultrasonic welding machine ] mecz 18 produkty.
Inteligentna komputerowa zgrzewarka ultradźwiękowa o dużej mocy 4200W
| Nazwa: | Inteligentna komputerowa zgrzewarka ultradźwiękowa o dużej mocy Maszyna do wielu opakowań |
|---|---|
| Napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
3000W Multi Packing Machine Zgrzewarka ultradźwiękowa z automatycznym obracaniem
| Nazwa: | Automatyczna zwijarka ultradźwiękowa z obrotowym dyskiem - wielopakowarka |
|---|---|
| Pojemność: | 8-15 razy/min |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Obudowy Multi Packing Machine Zgrzewarka ultradźwiękowa 2000W
| Nazwa: | Enciosures ultradźwiękowej maszyny do zwijania -- wielopakowarka |
|---|---|
| Napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Hollow Board Turnover Box Spawarka Multi Packing Machine
| Nazwa: | Maszyna do zgrzewania pudełek z pustą płytą - wielopakowarka |
|---|---|
| Napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk
| Nazwa: | Maszyna do pakowania próżniowego o dużej prędkości - maszyna do pakowania wielu sztuk |
|---|---|
| Prędkość: | 110-130 worków/min |
| Szerokość: | 55-100mm |
Trójfazowa wielofazowa maszyna pakująca Podwójna ultradźwiękowa spawarka do tworzyw sztucznych
| Nazwa: | Podwójna niedźwiękowa zgrzewarka do tworzyw sztucznych - wielopakowarka |
|---|---|
| Napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
Przenośna ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa Wielofunkcyjna maszyna pakująca Trójfazowa 220 V
| Nazwa: | Przenośna ultradźwiękowa zgrzewarka punktowa - wielopakowarka |
|---|---|
| Napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
2600W 15KHZ Normatywna maszyna spawalnicza z tworzyw sztucznych MP - 1526B/1518/1530/1532
| Model nr.: | MP - 1526B/1518/1530/1532 |
|---|---|
| napięcie: | 220 - 380V 50-60 Hz |
| Częstotliwość: | 15khz |
MP-1542S Multi Packing Machine Ultradźwiękowa maszyna do wgniatania PP
| nazwisko: | Ultradźwiękowa maszyna do wgniatania PP (MP-1542S) Wielopakowa maszyna |
|---|---|
| napięcie: | 220 v 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |
MP-5kw Multi Packing Machine PP / PVC Bags Semi Automatic Hot Melt Sealing Machine
| Nazwa: | MP-5kw Multi Packing Machine Maszyna do zgrzewania worków PP/PVC na gorąco |
|---|---|
| napięcie: | 380 V 50-60 HZ |
| Elektryczność: | Trójfazowe 380/60 lub 440/60 (V//Hz) |

