Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ integrated beverage filling machine ] mecz 25 produkty.
15kw kompresor powietrza z obrotową śrubą Kompresor powietrza do piaszczeniowego oleju smarowego Elektryczne kompresory powietrza z śrubą
| Model: | CHIC-20A |
|---|---|
| Dostawa powietrza (M³/min/MPA): | 2,3/0,7; 2,2/0,8; 2,1/1,0; 1.8/1.2 |
| Temperatura otoczenia (℃): | ≤45℃ |
CH-3000B Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów z dokładnością napełniania 0,5-1% dla 100% czystego soku o wymiarach 4830mm×2150mm×3780mm
| Dokładność wypełniania: | 0,5-1% |
|---|---|
| Rozmiar maszyny: | 4830 mm × 2150 mm × 3780 mm |
| Maszyna: | SUS304 |
Niestandardowa maszyna do wypełniania kartonów aptycznych o pojemności 1000-3000CPH i zasilanie 380V/50Hz
| Dokładność wypełniania: | 0,5-1% |
|---|---|
| Format wypełnienia: | 1000 ml Prisma, kwadrat lub podstawa |
| Zużycie powietrza: | 3m3/min, 0,8-1 MPa |
CH-6000 Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów z poborem mocy 23kW dla 100% czystego soku w formacie 200ml Prisma, Kwadrat lub Basis
| Zasilanie: | 380V/50HZ lub dostosowane |
|---|---|
| Rozwiązanie: | Projekt pod klucz |
| Dokładność wypełniania: | 0,5-1% |
CHIC-30A Elektryczny sprężarz powietrza śrubowy do zębów / wystrzału piasku / prania samochodów
| Model: | Chic-30a |
|---|---|
| Dostawa powietrza (M³/min/MPA): | 3.8/0.7;3.6/0.8; 3.3/1.0; 2.9/1.2 |
| Temperatura otoczenia (℃): | ≤45℃ |

