Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ horizontal cartoning packaging machine ] mecz 22 produkty.
Pozioma maszyna do kartonu o dużej prędkości Opakowanie kartonowe 400g M2
| Rodzaj: | Automatyczna pozioma maska na twarz Automatyczna maszyna do pakowania w karton |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
Pozioma automatyczna maszyna do pakowania w kadzidełka do szminek
| Rodzaj: | Automatyczna maszyna do pakowania w karton |
|---|---|
| Odpowiedni dla: | Pudełka kartonowe |
| Typ napędzany: | Mechaniczny |
Elektryczna automatyczna maszyna do pakowania kartonów
| Nazwa: | Wielofunkcyjna pionowa automatyczna maszyna pakująca do kartonów |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Ocena automatyczna: | pełna automatyka |
Maszyna do napełniania kartonów z wysoką prędkością
| Pojemność wypełniania: | 1-330ml |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Apteczna maszyna do wypełniania kartonów |
| Zużycie powietrza: | 3m³/min |
HCZ-130 Horyzontalny kartonowy magazyn maszyna do pakowania do pęcherzyków i butelek, kosmetyków
| Pojemność produkcyjna: | 50-130 kartonów/min |
|---|---|
| Box. Skrzynka. max.size największy rozmiar: | 200 × 90 × 80 mm (dł. x szer. x wys.) |
| Wielkość pudełka.min.: | 55 × 20 × 12 mm ((L × W × H) |
Automatyczna maszyna do opakowań skręcających typu rękaw BX-500H do kartonów owoców i napojów oraz innych artykułów
| Pasza o wysokości poziomej: | 850±50 mm |
|---|---|
| Ciśnienie pracy: | 0,5 MPa |
| Szerokość folii opakowaniowej: | Maks. 350 mm |
Candy GMP Pozioma automatyczna maszyna kartonująca 1600 kg
| Rodzaj: | Pozioma automatyczna maszyna do pakowania ciastek z lodami i cukierkami |
|---|---|
| Typ napędzany: | Mechaniczny |
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
Automatyczna pozioma maszyna do pakowania butelek w opakowania farmaceutyczne do tabletek blistrowych
| Rodzaj: | Automatyczna maszyna do pakowania w karton |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka |
| Odpowiedni dla: | Pudełka kartonowe |
HCZ-80 Wieloautomatyczna Maszyna Do Rysunku Pęcherzyki Butelki I Kosmetyki
| Rodzaj: | HCZ-80 |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 50-90 kartonów/min |
| Jakość pudełka: | 250-350g/m2 ((W zależności od wielkości kartonu i zdecydować) |
Wielofunkcyjna automatyczna maszyna do pakowania świateł AC220V 50Hz HCZ-80
| Pojemność produkcyjna: | 50-70 kreskówek/min |
|---|---|
| Jakość pudełka: | 250-350g/m2 ((W zależności od wielkości kartonu i zdecydować) |
| Maksymalny rozmiar pudełka: | 200 × 90 × 80 mm (dł. × szer. × wys.) |

