Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ fully automatic labeling machine for food bags ] mecz 35 produkty.
Producent dostarcza w pełni automatyczną, szybką dwustronną maszynę do cięcia taśmy CH-609G do etykietowania pudełek.
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
W pełni automatyczna dwustronna maszyna do cięcia taśmy klejącej CH-609 do kartonu, dwustronne nakładanie kleju, maszyna do cięcia kleju 3M do rzęs
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
W pełni automatyczna maszyna do formowania, rozpakowywania i zamykania kartonów pionowych KXJ-01 automatyczna maszyna do rozpakowywania i zamykania, maszyna do rozpakowywania kartonów falistych
| Woltaż: | AC220V / 50HZ, 60HZ Dostosowane |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Półautomatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
Specjalistyczne maszyny do napełniania proszku kosmetycznego CH-300 całkowicie automatyczna linia produkcyjna do napełniania proszku, sprzęt proszkowy
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Typ napędzany: | Elektryczny |
W pełni automatyczna wielogłowicowa naważarka do chipsów bananowych
| Rodzaj: | W pełni automatyczna wielogłowicowa naważarka do chipsów bananowych Wielogłowicowa maszyna pakująca |
|---|---|
| Typ napędzany: | Mechaniczny |
| Rodzaj opakowania: | Kartony, puszki, butelki, beczki, torebki stojące, torby, folie |
Pełnoautomatyczna maszyna do pakowania warzyw Flow Pack
| Nazwa produktu: | Maszyna pakująca w poduszki warzywne |
|---|---|
| Długośc torby: | Bez limitów |
| szerokość filmu: | < 600 mm |
Pozioma maszyna pakująca Flow Pack Multi 40-230 worków / min
| Nazwa: | maszyna pakująca typu poduszek |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| Prędkość pakowania: | 40-230 worków/min |
DXD01KC6 Automatyczna maszyna do pakowania torebki z herbatą ze stali nierdzewnej z 3-stronnym workiem uszczelniającym
| Nazwa klucza: | automatyczna maszyna do pakowania torebek z herbatą |
|---|---|
| Pojemność: | Maks. 105±5 worków/min |
| Szerokość papieru filtracyjnego: | 125mm lub 140mm |
Automatyczna maszyna do pakowania twardych warzyw z twardą poduszką do pakowania w torebkę z papryką
| Nazwa: | maszyna pakująca typu poduszek |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| Prędkość pakowania: | 300 worków na minutę |
Horizontal Wrapping Flow Pack multi packaging machine Ice Cream Lolly Popsicle
| Imię: | maszyna pakująca typu poduszka |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |

