Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ fully automatic flat labeling machine ] mecz 18 produkty.
DXD01KC6 Automatyczna maszyna do pakowania torebki z herbatą ze stali nierdzewnej z 3-stronnym workiem uszczelniającym
| Nazwa klucza: | automatyczna maszyna do pakowania torebek z herbatą |
|---|---|
| Pojemność: | Maks. 105±5 worków/min |
| Szerokość papieru filtracyjnego: | 125mm lub 140mm |
20000-22000BPH Maszyna do wypełniania płynów butelkowych
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
Automatyczna maszyna do butelkowania i zatapiania wody Maszyna do napełniania butelki wodną
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
Maszyna do wypełniania butelek z winem szampana i wodą sodową Maszyna do prania, wypełniania i pokrywania 3-w-1
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 16000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 40 |
| Głowica do napełniania: | 40 |
Szampana Wino Szklanka woda musująca Napój bezalkoholowy CSD Gazonowane piwo Soda Maszyna do napełniania butelki
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Szklana maszyna do napełniania płynów butelkowanych Automatyczna linia produkcyjna wody musującej
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 6000BPH |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Rinsing head: | 18 |
Maszyna do butelkowania napojów gazowanych / cola / fanta / sprite / soda Sparkling
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 10000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 24 |
| Filling head: | 24 |
Małe napoje energetyczne piwo cola wody musującej pop może maszyna do wypełniania linii produkcyjnej
| Zdolność produkcyjna (500 ml) (b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Standardowa butelka poliestrowa: | Średnica butelki 40-80 wysokość butelki 130-250mm |
| Zużycie wody na butelkę z wodą: | 1300 kg/godz |

