Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
-
Pan Isaac AsareOlar i zespół techniczny z Xianyang Chic Machinery Co., Ltd szybko odpowiadali na pytania i przeprowadzili zespół instalacyjny przez cały proces. Ostatecznie maszyna działa bez zarzutu i jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.
słowa kluczowe [ full automatic multi lane packing machine ] mecz 10 produkty.
Całkowicie automatyczna maszyna do pakowania maszyny do pakowania drożdży, proszku do kawy, proszku do ryżu i makaronów
| nazwa maszyny: | Wielotorowa maszyna pakująca saszetki z proszkiem |
|---|---|
| Model: | DXD-F1200E |
| Długość worka: | 50-120 mm (regulowane) |
Automatyczna maszyna do pakowania saszetek Saszetka do dezynfekcji Multi Lane
| Imię: | Multi-Lane Automatic Instant Snus, cukier, maszyna do pakowania mleka Multi Lt-G6L |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
5-liniowa maszyna do pakowania w worki do pakowania w czystą wodę 280 mm
| Imię: | Multi Lanes Lines Maszyna do pakowania saszetek w sztyfcie / Maszyna do pakowania w płynne sztyfty |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
SS304 15g Multilane Multi Packing Machine Kawa w proszku
| Imię: | Multilane Automatic 15g Granules Coffee Powder Multi Packaging Machine |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | klasa spożywcza SS304 |
MSG Saszetka na sos do wielu maszyn do pakowania 9KW na proszek chemiczny
| Imię: | Maszyna do pakowania granulatu w saszetkę wielopasmową / saszetka na cukier |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | laminowana folia rolowana |
2 Lanes PLC 220L Multi Packing Machine Saszetka w płynie Sos w postaci pasty 220 mm
| Imię: | 2-liniowa maszyna do pakowania wielu saszetek Maszyna do pakowania sosów w płynie i pasty |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
50 worków Min. Multi Packing Machine 2000 ml pojedynczego kubka ryżu
| Imię: | Wolumetryczny wypełniacz do kubków do maszyny do pakowania ryżu i do napełniania pojedynczego kubka |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | 500X600X1100mm |
MCU Automatyczna maszyna do pakowania ziarna granulatu Wagownica do wiórów orzechowych
| Imię: | Granulat Cukier Sól Ryż Ziarno Jednogłowicowy Zbiornik Multi Maszyna pakująca |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | 1186x1146x1018mm |
4 tory 90 mm saszetka Maszyna pakująca Folia 90 mm do kawy w proszku zioła
| Imię: | Zioła kawowe w proszku Małe ziarna Wielopasmowa saszetka w sztyfcie Zgrzewarka do saszetek |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
2000ml Elektryczna zgrzewarka próżniowa Maszyna do pakowania hermetycznego
| Imię: | Wolumetryczny wypełniacz do kubków do maszyny do pakowania ryżu i do napełniania pojedynczego kubka |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| wymiar: | 500X600X1100mm |
1

