Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ food sugar multi packaging machine ] mecz 22 produkty.
4 tory 90 mm saszetka Maszyna pakująca Folia 90 mm do kawy w proszku zioła
| Imię: | Zioła kawowe w proszku Małe ziarna Wielopasmowa saszetka w sztyfcie Zgrzewarka do saszetek |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
Mała maszyna do pakowania kawy w majonez 110 V Maszyna do pakowania w torebki z kawą
| Imię: | mała pionowa cukiernica płynna torebka z solą i pieprzem napełniająca masala płynna saszetka do majo |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, woreczek, papier filtracyjny |
System wyświetlacza dotykowego Maszyna do pakowania wielofunkcyjna Maszyna do pakowania torebek do kawy
| Prędkość: | 90-100 worków / min |
|---|---|
| Kolor: | Niestandardowe |
| Ciśnienie powietrza: | 00,4-0,6Mpa |
Maszyna do pakowania soków w proszku pozioma Maszyna do pakowania soków w proszku wielofunkcyjna Typ pionowy
| Zakres pomiarowy: | 1-100g (3-100ml) |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł.): 30-170 mm [Szer.]: 30-130 mm |
| Szybkość pakowania: | 30-60 worków/min |
Automatyczna maszyna do pakowania saszetek Saszetka do dezynfekcji Multi Lane
| Imię: | Multi-Lane Automatic Instant Snus, cukier, maszyna do pakowania mleka Multi Lt-G6L |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
Pionowa maszyna do napełniania opakowań z detergentem do ważenia w proszku
| Nazwa: | maszyna pakująca typu pionowego |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | rolka folii, folii laminowanej i laminowanej rolki papieru zgrzewanego, |
| typ napędzany: | Elektryczne i pneumatyczne |
Pionowa, w pełni automatyczna maszyna do pakowania próżniowego 420 V 304SS Hermetyczna
| Imię: | W pełni automatyczna maszyna do pakowania próżniowego żywności o wysokiej prędkości 420 V typu piono |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | Torebka stojąca, torby, folia, woreczek, torba na poduszkę |
| moc: | 220 V 50/60 HZ 2KW |
Maszyna do napełniania saszetek w proszku 304SS do pakowania 60F
| Imię: | 304SS Saszetka w proszku do kawy i soku w proszku Maszyna do pakowania zbiorczego |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna maszyna pakująca |
| Materiał do pakowania: | Torby, folia, folia, pokrowiec |
48g 500ml Maszyny do napełniania i zamykania opakowań z pionowym przepływem
| Imię: | 48g Maszyna do pakowania pistacji Orzechy Chipsy Ryż Saszetka Maszyna pakująca VFFS |
|---|---|
| Materiał do pakowania: | folia rolowana, folia laminowana i rolka papieru laminowanego zgrzewanego |
| Typ napędzany: | elektryczny i pneumatyczny |
Maszyna do pakowania granulów o dużej prędkości Wielofunkcyjna pionowa Maszyna do pakowania granulów z dużą prędkością
| Zakres pomiarowy: | 1-100g |
|---|---|
| Rozmiar torby: | (Dł):30-180mm (Szer):20-75mm |
| Szybkość pakowania: | 80-130 worków/min |

