Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ industrial reciprocating piston air compressor ] mecz 39 produkty.
Głowa sprężarki tłokowej z tłokowym tłoczeniem oleju schładzanego chłodzonego powietrzem Model Dv-3080
| Smarowanie: | Smarowane olejem |
|---|---|
| Poziom hałasu: | 60dB |
| wydajność: | Do 95% |
90×2mm Cylinder Air Cooled Reciprocating Piston Compressor 6HP/5.5KW Metoda chłodzenia
| Model: | DW-0,6/8 |
|---|---|
| Moc (KW/KM): | 5,5/6,0 |
| Średnica cylindra × nr (mm): | 90×2 |
1.8HP 2,5KW 380V/Hz Sprężarka tłokowa z maksymalnym ciśnieniem 115/8 psi/bar
| Model: | DV-0.17/8 |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie (psi/bar): | 115/8 |
| Moc (KW/KM): | 1,8/2,5 |
4HP 220V używany sprężarka przemysłowa do zastosowań ciężkich Znajdź najlepszy sprężarka tłokowa
| Rodzaj: | Wzajemne tłoki |
|---|---|
| Moc silnika: | 3,0 KW |
| Ciśnienie pracy: | 8 barów |
Jednorazowy kompresor z obrotowym kliknięciem o niskim zużyciu utrzymania
| Prędkość: | 920 osób o ograniczonej sprawności ruchowej |
|---|---|
| wydajność: | Do 95% |
| Smarowanie: | Smarowany olejem, |
4HP/3.0KW Ciche wzajemne tłokowe głowice sprężarki prędkość regulowana 920 obr./min Ciśnienie 8bar
| Władza: | 4 KM/3,0 kW |
|---|---|
| Poziom hałasu: | 60dB |
| Prędkość: | 920 obr./min |
Dwustopniowa sprężarka tłokowa 230L z podwójnym cylindrem
| Nazwać: | Przemysłowy pas tłokowy sprężarki tłokowej 7,5 kW 12,5 barów trójfazowy |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,9 m³/min |
| cylinder: | 72mm*1;90mm*2 |
Kompresor z przemieszczeniem przemieszczającym z napędem tłokowym z tłoczeniem oleju z napędem tłokowym typu śruby z zbiornikiem 150L
| Metoda chłodzenia: | Chłodzony powietrzem, |
|---|---|
| Prędkość: | 930 obr./min |
| Rodzaj: | Głowica sprężarki wyporowej |
Przemysłowy sprężarka dwustrunkowa z tłokowym napędem, ciśnienie 10 barów i prędkość 900 r/min
| Model: | DW-0,9/8 |
|---|---|
| Moc (KW/KM): | 7.5/10 |
| Prędkość (obr./min): | 2800 |

