Wszystkie produkty
-
Maszyna do pakowania zbiorczego
-
Sprężarka śrubowa
-
Maszyna pakująca VFFS
-
Maszyna do pakowania próżniowego
-
Maszyna do pakowania w tekturę falistą
-
Maszyna do pakowania torebek herbaty
-
Automatyczna maszyna do kartowania
-
Aseptyczna maszyna do napełniania kartonów
-
Robot paletyzujący
-
Maszyna do napełniania kubków
-
Sprężarka powietrza z napędem bezpośrednim
-
Sprężarka tłokowa tłokowa
-
Bezolejowa śrubowa sprężarka powietrza
-
Bezolejowa sprężarka powietrza tłokowego
-
Głowica sprężarki powietrza
-
Przenośny generator benzynowy
-
Części zamienne do sprężarek powietrza
-
Maszyna do pakowania pieczęci
słowa kluczowe [ industrial reciprocating piston air compressor ] mecz 39 produkty.
Kompresor powietrza prądu przemiennego 380v do zastosowań wymagających i ciężkich
| Źródło energii: | Napędzany górnictwem |
|---|---|
| Moc silnika: | 2,2 kW |
| Metoda chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
Kompresor tłokowy 8 barów Systemy napędzane prądem przemiennym Sprężanie powietrza przemysłowego
| Waga: | 95 kg |
|---|---|
| Metoda smarowania: | Smarowane olejem |
| Wymiary: | 1200 mm x 480 mm x 830 mm |
Sprężarka pneumatyczna napędzana paskiem 380V 100 litrów, tłokowa, przemysłowa elektryczna
| Imię: | V-0.6 / 8 6HP 380V 100L Napędzany paskiem tłokowy Przemysłowy elektryczny tłokowy kompresor tłokowy |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6 m3 / min |
| cylinder: | 90 mm * 2 |
380 V 100 litrowa sprężarka powietrza z napędem pasowym Przemysłowa elektryczna sprężarka
| Imię: | V-0.6 / 8 6HP 380V 100L z napędem pasowym Przemysłowa elektryczna sprężarka tłokowa |
|---|---|
| Dostawa lotnicza: | 0,6m³/min |
| cylinder: | 90mm * 2 |
Kompresor powietrza śrubowego o najwyższej wydajności do napędu bezpośredniego / napędu pasa
| Metoda startowa: | zmienna częstotliwość magnesu stałego |
|---|---|
| Ciśnienie: | 0,7-1,2 MPa |
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem/chłodzenie wodą |
Niski poziom konserwacji 5.5HP Chłodzenie powietrzem Wzajemne tłok głowica sprężarki dla przemysłowych sprężarek powietrza Chłodnik powietrza
| Konserwacja: | Niskie koszty utrzymania |
|---|---|
| Metoda chłodzenia: | Chłodzony powietrzem |
| Poziom hałasu: | 60dB |
Głowa sprężarki tłokowej o niskiej konserwacji 10 KM ochłodzona wodą 60 DB Poziom hałasu Cylinder 3
| Dostawa lotnicza: | 0,9m3/min |
|---|---|
| Prędkość: | 920 obr./min |
| wydajność: | Do 95% |
80mm*3 Głowa sprężarki tłokowej 10HP/7.5KW Przesunięcie pozytywne z głową sprężarki powietrza
| Rodzaj: | Sprężarka wyporowa |
|---|---|
| cylinder: | 80 mm*3 |
| Poziom hałasu: | 60 dB |
Pozytywne przesunięcie 8Bar Wzajemne tłok głowica sprężarki trzycylindr
| cylinder: | 65mm*3 |
|---|---|
| Rodzaj: | Głowica sprężarki wyporowej |
| Model: | DW-3065 |
DV-2065 Wytrzymały Sprężarka tłokowa 60-90 dB Niski hałas Sprężarka pozytywnego przemieszczenia
| Zastosowanie: | Przemysłowe, handlowe, mieszkalne |
|---|---|
| Smarowanie: | Smarowane olejem |
| Prędkość: | 920 obr./min |

